Komentowana treść: Nowości dla MorphOS-a
[#1] Re: Nowości dla MorphOS-a
Kilka dni temu pojawił się klon gry Golden Axe pt.Becher Rescue.Do zassania na MorphOSFiles.
Wieczorem sprawdzę czy działa na Efice.


Ostatnia edycja: 11.04.10 13:42:44
[#2] Re: Nowości dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #1

Z tego co widzę po screenach, to gra pisana była na konkurs "Becherovka game". Niektóre z tych gierek są całkiem fajne, mnie np. przypadł do gustu "Plane arcade" - no, ale on ma zamknięte źródła :(
[#3] Re: Nowości dla MorphOS-a

@recedent, post #2

Koszer - działa Ci BecherRescue ?. Bo u mnie nie bardzo ,konsola wypluwa:
Couldn't not load text from text/english.lng
Wg.tego brakuje pliku english.lng w katalogu text.Tyle że raczej archiwum mam raczej kompletne.No chyba że coś trza dociągnąć.
[#4] Re: Nowości dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #3

Działa "prosto z pudełka". Inna rzecz, że gra cokolwiek "prostacka" i na pierwszy rzut oka... hmm... nie powala :)
[#5] Re: Nowości dla MorphOS-a

@recedent, post #4

No tak - za pierwszym razem pobrało mi się archiwum o wielkości 5,2MB zamiast 6,2MB (nie mam pojęcia czemu).Teraz gierka zagadała bez problemów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem